Ana içeriğe atla

Muhasebe Programı Fiyatı

True Muhasebe Programı, işletmenizdeki tüm muhasebe hareketlerini girebileceğiniz, kullanımı kolay, muhasebe bilgisi gerektirmeyen bir programdır. True Muhasebe Programını dilerseniz tek bir bilgisayardan, dilerseniz ağ üzerinden birden fazla bilgisayardan kullanabilirsiniz. Program yeni nesil program olduğundan gerekli ayarlamaların yapılması ile internet üzerinden kullanıma uygundur.

True Bilişim tekstil sektörüne üretim programının dışında mağaza ve muhasebe programları ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu programların dışında ön muhasebe programı ve yazılım ile birbirine yakın sektörlere hizmet vermektedir.

FİYAT LİSTESİ
1 Kullanıcılı Program199 TL
2 Kullanıcılı Program299 TL
3 Kullanıcılı Program399 TL
1 Kullanıcı + Fatura Dizaynı249 TL
2 Kullanıcı + Fatura Dizaynı349 TL
3 Kullanıcı + Fatura Dizaynı449 TL
1 Yıllık Destek Ücreti150 TL
Destek Ücreti50 TL
Fatura Dizaynı50 TL
İrsaliye Dizaynı50 TL
Devir Ücreti75 TL
Ek Kullanıcı100 TL
Barkod Modülü100 TL

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Muhasebe Programı

True Muhasebe Programı, işletmenizdeki tüm muhasebe hareketlerini girebileceğiniz, kullanımı kolay, muhasebe bilgisi gerektirmeyen bir programdır. True Muhasebe Programını dilerseniz tek bir bilgisayardan, dilerseniz ağ üzerinden birden fazla bilgisayardan kullanabilirsiniz. Program yeni nesil program olduğundan gerekli ayarlamaların yapılması ile internet üzerinden kullanıma uygundur. True Bilişim tekstil sektörüne üretim programının dışında mağaza ve muhasebe programları ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu programların dışında ön muhasebe programı ve yazılım ile birbirine yakın sektörlere hizmet vermektedir.
Muhasebe Programı Fiyatı Muhasebe Programı Özellikleri En Kolay Muhasebe Programı


True Muhasebe İşletmenizdeki tüm muhasebesel işlemleri gerçekleştirebileceğiniz muhasebe programınız... En büyük özelliklerinden biri cep telefonu uygulaması ile muhasebeniz artık cepte.